قوانین و مقررات

شرايط و ضوابط عمومي نرم افزار اوژن
  • نرم افزار اوژن طبق قوانين جمهوري اسلامي ايران، قوانين جرايم اينترنتي و مجموعه‌ي قوانين و مقررات تجارت الکترونيکي فعاليت مي‌کند.
  • اطلاعات شخصي کاربران در اوژن کاملاً محرمانه است. اوژن تمام تلاش خود را براي محافظت از اطلاعات شخصي کاربران مي‌کند. لذا جهت حفظ حريم اطلاعات شخصي کاربران، کاربر بايد تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در نرم افزار نبوده و هيچ‌گونه معاونت و يا مشارکتي با اشخاص حقيقي و يا حقوقي در اين امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد مي‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و يا موسسه‌ي ديگر را در اسرع وقت به مديريت اوژن اطلاع دهد.
  • کاربران متعهد مي‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام به صورت صحيح در نرم افزار وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئوليت عواقب بعدي اين عمل بر عهده‌ي کاربران خواهد بود.
  • کاربر متعهد مي‌شود هرگونه تغيير در مشخصات فردي خود را در اسرع وقت در نرم افزار اوژن اصلاح نمايد. در غير اين‌صورت اين شرکت هيچ مسئوليتي در قبال تبعات ناشي از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
  • هرگونه سوء استفاده از نام اوژن ، نرم افزار اوژن ، مکاتبه از طرف اوژن و يا استفاده از نام هاي مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ايجاد نمايد ممنوع بوده از طريق شکايت به مراجع قانوني ذي‌صلاح، دادگاه‌هاي رسيدگي به جرائم اينترنتي در داخل و يا خارج از کشور و نيز اطلاع‌رساني به سرويس دهندگان و سرويس گيرندگان اينترنتي قابل پيگرد خواهد بود.
  • نرم افزار اوژن اطلاعات شخصي کاربران را با هيچ مجموعه‌ي ديگري به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذي‌صلاح فقط در صورت موارد مطرح در قانون، امکان استفاده از اين اطلاعات را خواهند داشت. 
  • ورود کاربران به نرم افزار اوژن و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت مذکور از سوی کاربر است.
قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نرم افزار اوژن  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات نرم افزار اوژن  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نرم افزار اوژن اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی و تلفنی

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعاتهنگامی که شما از خدمات نرم افزار اوژن استفاده می‏‌کنید، درخواست اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، امکان تماس تلفنی شما با راهنمایان نرم افزار اوژن برقرار می گردد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا… امکان دارد نرم افزار اوژن برای اعضای خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

نرم افزار اوژن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

نرم افزار اوژن  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از نرم افزار را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از نرم افزار اوژن  ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

نحوه پاسخگویی

نرم افزار اوژن  به مشتریان خود در ۷ روز هفته و بصورت شبانه روزی پاسخگو خواهد بود.

کلیه درخواست های ارائه شده در نرم افزار اوژن  بر اساس درخواست کاربر توسط راهنمایان پاسخ داده خواهد شد. نرم افزار اوژن  همواره پاسخگویی نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

کاربربعد از ارسال درخواست تا زمانیکه اتصال او با راهنما در نرم افزار برقرارنشده باشد امکان لغو درخواست را دارد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، اوژن هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

اوژن خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورَت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید